KILKA SŁÓW O NAS

Rodzinny czteroosobowy zespół muzyczny. Oferujemy oprawę muzyczną na weselach, poprawinach, sylwestrach, balach karnawałowych i walentynkowych, studniówkach, spotkaniach firmowych, bankietach, itp.

W naszym repertuarze znajdują się przeboje z lat 60, 70, 80, 90, a także muzyka współczesna, najpopularniejsze ballady, disco polo oraz szanty. Gramy głównie utwory polskich wykonawców, ale nie zabraknie również utworów w języku angielskim i włoskim. Wykonujemy także Ave Maria podczas ceremonii w Kościele (skrzypce + akompaniament).

Nasze główne atuty to: profesjonalizm (wykształcenie muzyczne), doświadczenie (w obecnym składzie gramy od ponad 10 lat, ale historia zespołu jest troszkę dłuższa) i zgranie, które jest kluczem do sukcesu (nigdzie indziej nie można uzyskać tego, co zapewnia więź rodzinna).

Skład zespołu QWARTET:

Możliwość rozszerzenia składu o saksofon !

W przerwach śpiewamy wspólnie z gośćmi muzykę biesiadną lub włączamy muzykę instrumentalną. W zależności od tego, jak się bawią goście i czego od nas oczekują, organizujemy w trakcie wesela zabawy.

Posiadamy własny transport, dzięki czemu gramy na terenie całego kraju. Służymy radą oraz pomocą w znalezieniu fotografa lub kamerzysty.

W czasie pracy nie spożywamy żadnych napojów ,,energetycznych" - % :D

Wybierając nas, jesteście pewni, że Wasze wesele będzie udane i na długo pozostanie w pamięci Waszej oraz wszystkich gości.

HOME | O NAS | SPRZĘT | GALERIA | DEMO | VIDEO

All rights reserved Qwartet 2016